Проти військового втручання США у Венесуелі виступили популярні політики-демократи в Америці

Низка популярних американських політиків-демократів виступили проти ідеї військового втручання США у події у Венесуелі, де режим Мадуро протистоїть опозиції, до якої днями приєдналась частина військових.

"Венесуелі потрібні вільні та чесні вибори, а не одностороннє військове вторгнення США без будь-якого плану дій та стратегії виходу. Наші військові заслуговують на президента, який запровадить високий та чіткий стандарт використання військової сили",- заявив популярний політик-демократ Піт Бутиджидж, який братиме участь у боротьбі за номінацію від Демократичної партії США на виборах президента у 2020-му році.

"Як і у випадку минулих інтервенцій, тих, хто протистоїть війні називають прихильниками диктаторів та ненависниками "свободи". Ми це вже бачили в Іраку. У Венесуелі напружена ситуація, а адміністрація Трампа її погіршує. Ми маємо підтримувати дипломатію, а не війну", – заявила популярна конгресвумен-демократ Ільхан Омар.

У середу державний секретар США Майк Помпео заявив, що США готові застосувати військову силу, щоб покінчити із заворушеннями у Венесуелі.

"Військові дії можливі. Якщо це необхідно, США до цього вдадуться", – заявив Помпео в інтерв’ю Fox Business Network. При цьому від додав, що США надають перевагу мирній передачі влади у Венесуелі.

Проти використання військових США у Венесуелі виступила і конгресвумен від Демократичної партії Тулсі Габбард.

"Неоконсерватори, неоліберали та мейнстрімні ЗМІ – всі озвучують той самий сценарій: Війна, війна, війна!!! Про Трампа у ЗМІ позитив лише, якщо він погрожує війною, або веде бойові дії. Сьогодні Венесуела. Завтра Іран? Куба? Хто наступний? Не дивно, що Північна Корея не відмовляється від ядерної зброї", – твітує Габбард.

Адміністрація Трампа звинувачує Москву у підтримці лідера Венесуели Ніколаса Мадуро у протистоянні з лідером опозиції Хуаном Гуайдо, якого Вашингтон називає легітимним лідером країни.

Джерело