На Черкащині презентували Стратегію соціального служіння УГКЦ

  • Автор допису:

1 червня 2019 року в Черкасах розпочали втілення Стратегії соціального служіння УГКЦ.

Цього дня о. Андрій Боднарук, співвідповідальний за впровадження цієї стратегії на теренах Київської архиєпархії, відвідав громаду Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Черкаси, де презентував черкащанам кроки Церкви в напрямку розвитку та оживлення у громадах УГКЦ програми соціального служіння.

Звертаючись до присутніх, о. Андрій зазначив, що розвиток цієї стратегії на Черкащині сприятиме оживленню наших громад, які в любові будуть віддано служити ближнім: «Бог чекає від нас такої відданості, за якої кожна молитва, кожна поставлена у церкві свічка, кожна панахида будуть не пустими жестами, а видимими ділами нашої віри! Лише в такий спосіб зможемо показати справжнє Господнє обличчя. Лише тоді, коли служитимемо Богу в людях, зможемо бути істинно віруючими християнами».

Додамо, що зустріч проводилася трьома етапами. Спершу о. Андрій зустрівся із парохом місцевої громади о. Юліаном Шереметою, з яким було обговорено актуальний стан соціального життя парафії, а опісля було обрано орієнтири, за якими в Черкасах розвиватимуть соціальне служіння.

У другому етапі візиту відбулася спільна Божественна Літургія соціальної команди УГКЦ у Черкасах. Учасники послухали соціально спрямовану проповідь, у якій проповідник звернув увагу на дієву віру християн.

Під час третього етапу відбулася загальна зустріч із представниками парафії, під час якої було обговорено основні інструменти побудови соціальної команди громади на місцевому рівні.

Пресслужба Київської архиєпархії

Джерело