"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Олександр Куць відзвітував про рік роботи Сьогодні у Краматорську голова …

Олександр Куць відзвітував про рік роботи

Сьогодні у Краматорську голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць публічно відзвітував за рік роботи на посаді.

В ході публічного звіту очільник області повідомив про рівень безпеки в місцях, де будуть проводитися вибори до Верховної Ради. Як наголосив Олександр Куць, Центральну виборчу комісію повідомили про те, що так само, як і на вибори президента, є готовність провести вибори на всіх дільницях і на всіх округах.

«У разі загострення ситуації є командування ООС. У разі неможливості або необхідності припинення виборчого процесу військові готові надати допомогу з нейтралізації негативу і навіть евакуації людей. Ми готові до надзвичайних ситуацій, але сподіваюсь, що буде тихо та вибори пройдуть без жодного пострілу у наш бік», – зазначив очільник області.

Також Олександр Куць розповів про проблеми з будівництвом олімпійської спортивної бази, місцем для якої розглядався Святогірськ.

Відповідно до рішення Святогірської міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації серед 11 депутатів Святогірської міської ради, присутніх на сесії, 7 чоловік проголосували «за», 2 – «проти», 2 – «утримались». У зв’язку з цим, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації розглядає пропозиції щодо будівництва спортивної бази в інших містах регіону: Краматорську, Слов’янську і Лимані, та інших.

Нагадаємо, Донецька обласна державна адміністрація виступає ініціатором проекту щодо зведення в регіоні надсучасного спортивного об’єкту.Також очільник області відповів на питання журналістів та активістів, які ставилися під час трансляції у facebook.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *