В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

На Луганщину завітала посол Великої Британії Сьогодні, 25 червня, …

На Луганщину завітала посол Великої Британії

Сьогодні, 25 червня, виконуючий обов’язки заступника голови ОДА Сергій Олейніков зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф.
У заході також взяли участь радник з питань запобігання конфліктів в посольстві Великобританії в Україні Рейчел Уільямс, керівник програм відділу програм уряду Великобританії Наталія Василюк та директор Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ОДА Денис Денищенко.
Сергій Олейніков подякував гостям за усебічну підтримку Луганської області та розповів про нагальні гуманітарні проблеми регіону. Зокрема, про ремонт мосту на КПВВ «Станиця Луганська», початок роботи КПВВ «Золоте», участь наших земляків у грантових програмах, профінансованих Великою Британією.
Варто зазначити, що Сполучене Королівство є надійним партнером України у євроінтеграційних процесах, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадських свобод.
Пані Джудіт Гоф запевнила, що Луганщина може розраховувати на підтримку в питаннях роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Визначено необхідність міжнародної допомоги у розв’язанні складної ситуації з ремонтом дерев’яного мосту в Станиці Луганській.
Сергій Олейніков повідомив членам делегації, що для забезпечення якнайшвидшого перетину лінії розмежування, українська влада тричі демонструвала готовність до відкриття пункту пропуску, однак кожна спроба була зірвана бойовиками.
Нагадаємо, що Велика Британія через міжнародну організацію Данська рада у справах біженців фінансує допомогу у формі мікрогрантів для переселенців у відкритті малого бізнесу. Крім того, Велика Британія залишається найбільшим донором, що фінансує роботи з розмінування, які виконує шотландська неурядова організація The HALO Trust.
За результатами проведеного Мінекономрозвитком моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги за 2018 рік в Україні, донором яких виступає Велика Британія, загальна кількість проектів МТД складає 7 кошторисною вартістю 13 310 тис. дол. США.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *