ЦНАПи Луганщини отримають обладнання для видачі водійських …

ЦНАПи Луганщини отримають обладнання для видачі водійських посвідчень

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» планує забезпечити центри надання адміністративних послуг області обладнанням з надання послуг щодо оформлення та видачі посвідчення водія і реєстрації транспортних засобів.

Про це йшлося під час робочої зустрічі, яку провів директор Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму облдержадміністрації Сергій Медведчук з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники обговорили питання, пов’язані із наданням спеціального обладнання ЦНАПам області. Проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Сергій Медведчук подякував представникам USAID за ту увагу, що приділяється Луганській області, адже проект допомагає у розвитку та відновленні інфраструктури, зміцнює зв’язки і довіру між громадянами та місцевим самоврядуванням шляхом просування кращого управління, прискорює економічне зростання.

Менеджерка з розвитку проектів Ірина Іванова зазначила, що проект розрахований на п’ять років роботи і буде реалізований в Донецькій та Луганській областях. Для організації якісної роботи та комунікації в області у Сєвєродонецьку відкрито офіс USAID. Представники USAID готові допомогти у реалізації нових ідей в напрямах розвитку адміністративних, медичних, соціальних, інклюзивних послуг, у взаємодії з владою і промоції регіону.

Учасниками заходу від місцевої влади були представники Сєвєродонецької, Лисичанської та Кремінської міських рад і Старобільської, Сватівської, Станично-Луганської та Попаснянської районних державних адміністрацій, які готові отримати в рамках реалізації проекту таке обладнання.

За результатами проведеної зустрічі прийнято рішення про розширення кола учасників проекту – ЦНАПів, які мають всі умови для його придбання та надання нових адміністративних послуг.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *