Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Туреччина втратить винищувач F-35, якщо придбає у Росії систему С-400, заявляють США

Якщо Туреччина не відмовиться від планів придбання російської системи ППО – США не дозволять збройним силам Туреччини використовувати літак F-35 та брати участь у програмах його розвитку. Про це у вівторок заявила посол США у НАТО.

Вашингтон і його союзники закликали члена Анкару не приймати систему С-400. У США вважають, що використання системи може дозволити їй навчитися розпізнати F-35, які побудовані таким чином, щоб уникнати відстеження ворожими радарами і датчиками тепла.

Але президент Турецької Республіки Таїп Ердоган у вівторок повторно пообіцяв здійснити придбання С-400, попри занепокоєння союзників.

«Ми сподіваємося, що почнемо отримувати системи С-400, які ми купили в Росії, наступного місяця, – сказав Ердоган членам своєї партії в парламенті. – Туреччина не є країною, якій потрібно шукати дозволу або схилятися перед тиском. С-400 безпосередньо пов’язані з нашим суверенітетом, і ми не зробимо жодного кроку назад».

Туреччина заявила, що її угода з Росією щодо С-400 є остаточною. посиливши дипломатичний розкол із США.

«Все свідчить про те, що Росія збирається доставити систему до Туреччини, і це матиме наслідки», – заявила у Брюсселі посол США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон.

«Матиме місце виключення (Туреччини – прим. ГА) з системи F-35, ми не можемо дозволити, щоб проникнення С-400 до Альянсу, завдало шкоди проекту F-35, або дестабілізувало його», – сказала вона журналістам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *