Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Відбулася перша проща державних службовців до Зарваниці

23 червня, в Неділю всіх святих, у своє професійне свято працівники Тернопільської облдержадміністрації та районних державних адміністрацій взяли участь у першій професійній прощі державних службовців до Марійського духовного центру «Зарваниця».

Також цього дня своє професійне паломництво до відпустового місця здійснили працівники Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

Паломники взяли участь в Архиєрейській Святій Літургії у соборі Зарваницької Матері Божої, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк у співслужінні з адміністратором собору о. м. Дмитром Квичем, ректором ТВДС ім. патріархи Йосифа Сліпого о. Іваном Римарем та іншими священнослужителями.

Після Літургії митрополит Василій звернувся до паломників: «Щиро вітаю вас із професійним святом, адже складаючи присягу, ви урочисто обіцяєте вірно служити народові України. Нехай Господь дає наснаги вам сумлінно виконувати свої обов'язки та з гідністю нести високе звання державного службовця». На завершення Митрополит подарував ікони Зарваницької Матері Божої п. Івану Крисаку, який виконує обов’язки голови Тернопільської ОДА, заступнику голови Тернопільської ОДА  п. Світлані Безпоповцевій, голові Теребовлянської РДА  п. Юрію Ништі, начальнику Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області п. Івану Кузеві та організатору всіх професійних прощ до Зарваниці п. Ганні Зварич.

Традиційно відбулося освячення води і панахида за воїнами, які віддали життя за незалежність України. Також паломники спільно молилися в «Українському Єрусалимі» та відвідали Свято-Троїцький монастир Студійського уставу, першим ігуменом якого був блаженний священномученик Климентій Шептицький.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *