Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць разом з …

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць разом з очільником Укравтодору Славоміром Новаком оглянув хід ремонтних робіт на 15-кілометровій ділянці національної траси Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь. Ділянка – поблизу селища Нікольського у бік Маріуполя, розташована впритул до іншої ділянки, відремонтованої минулого року.

«Попри те, що це єдина траса, яка сполучає портове місто із Запоріжжям, вона капітально не ремонтувалася з 60-х років, відколи була побудована.
Нинішній капремонт дозволить значно покращити логістичні зв’язки між Донеччиною та сусідніми областями, а також частково розвантажить трасу М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, якою поки що змушені користуватися водії як альтернативною, марнуючи час та пальне», – підкреслив Олександр Куць.

На сьогодні вже відфрезеровано 8 км ділянки, на 6 км підсилено шаром органо-мінеральної суміші за технологією холодного ресайклінгу в установці, на чотирьох з половиною кілометрах улаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття з крупнозернистої суміші.

Нагадаємо, що дорога Маріуполь-Запоріжжя ремонтується коштом Державного дорожнього фонду за окремою бюджетною програмою “Покращення стану автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук)-Маріуполь за маршрутом Запоріжжя-Маріуполь” з обсягом фінансування 379,7 млн грн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *