Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

У Положево відбувся день духовної віднови та збори духовенства Володимир-Волинського деканату Луцького екзархату

26 червня духовенство Володимир-Волинського протопресвітерства Луцького екзархату зібралось у храмі Преображення Господнього с. Положево, щоб провести день духовної віднови та деканальні збори.

Після молебню до Христа Чоловіколюбця своїми духовними роздумами над таїнством Пресвятої Євхаристії поділився о. Йосиф Холод, ЧСВВ з Володимир-Волинської обителі. Проповідник говорив про велич Божої любові, яка виявляється у даруванні Господом Ісусом Своїх Тіла і Крові для поживи вірним. Також було сказано про високу гідність священиків як служителів цього таїнства і про належне їхнє духовне приготування до служіння Божественної Літургії.

По завершенні духовної віднови під керівництвом протопресвітера о. Богдана Іващука відбулось обговорення актуальних питань протопресвітерства. Зокрема йшлося про проведення у серпні тижневого деканального молодіжного табору на Шацьких озерах, про необхідність здійснення соціального служіння на парафіях, про вдало реалізовані проекти щодо залучення дітей і молоді до різноманітної парафіяльної діяльності.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *