Блаженніший Святослав привітав Ігоря Калинця з 80-річчям

  • Автор допису:

Глава і Отець УГКЦ висловив слова привітання видатному українцю Ігорю Калинцю з нагоди його ювілею, адже цього року 9 липня йому виповнюється 80 років.

“Бажаємо сердечно привітати Вас та разом із Вами подякувати Господеві за всі благодаті, які Ви від Нього отримали… Свій вік Ви не змарнували, гідно переживши роки несправедливого ув’язнення і заслання, — за це Богові дяка, а Вам — честь і слава. Високо цінуємо Вашу активну патріотичну позицію в суспільстві та діяльність у час виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та в роки відродження її структур. Ваша багата творча спадщина як поета живила душі українців на шляху до свободи і тепер допомагає нам ставати вільними людьми”, — зауважив Предстоятель у привітальній грамоті.

І згодом додав: “За весь цей труд складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас міцним здоров’ям і надалі засилав Вам свої дари. Нехай благодать Святого Духа супроводжує Вас та допомагає Вам виконувати Божу волю. Поручаю Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах. На многії і благії літа!”

Нагадаємо, Ігор Миронович Калинець — поет і прозаїк, один із чільних представників так званої “пізньошістдесятницької” генерації і дисидентсько-самвидавного руху в Україні, політв’язень. Живе і працює у Львові. Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка.

Департамент інформації УГКЦ

 

Джерело