На Луганщині для молоді з інвалідністю організовуються різноманітні …

На Луганщині для молоді з інвалідністю організовуються різноманітні розважальні та творчі заходи

Про те як проходить дозвілля молоді з інвалідністю у літній період розповіла директор Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова.

Вона зазначила, що в рамках реалізації в області програми з надання індивідуальної допомоги для молоді з важкими ураженнями здоров’я Луганським обласним центром соціокультурної адаптації молоді проводиться низка заходів.

Особливо продуктивним та насиченим був червень і є липень цього року.

Під час заходів, відбувається і своєрідне навчання для спеціалістів, які працюють з цією категорією молоді.

Також відбувались виїзні засідання у віддалених куточках Луганщини для дітей, молоді та їх родин. Під час них, спеціалістами Центру була надана методична допомога, передані канцелярські товари, набори для занять в ізостудії.

Крім цього, вдалось посприяти в отриманні комп’ютерної техніки для вивчення англійської мови та проведення, за потребами, онлайн консультацій для молоді з інвалідністю.

«Тісно співпрацюємо зі спеціалістами з різних куточків Луганщини, що працюють з дітьми та молоддю з інвалідністю. Для них Центр організовує поїздку на навчання до Львівської області», – розповідає директор обласного Центру.

У червні родини з Білокуракінського, Новопськовського, Біловодського районів області та родин внутрішньо переміщених осіб, які виховують дітей та молодь з важкими захворюваннями, долучились до участі у п’ятиденному таборі (місто Вінниця). Там для дітей та молоді був організований спеціальний супровід, зайняття, розваги та догляд фахівців.

Джерело