Бізнес-рай для селян. Малайзія…

Джурія має невеличк…

Плекати паростки таланту

Днями в Новограді-В…

Табір СЛОБІДСЬКА СІЧ 2017…

Серед українських п…

Толока біля пам’ятника УПА.…

Толока біля пам’ятн…

Якщо хочеш продавати вуличну…

Якщо хочеш продават…

Великдень в нічному Львові.…

Великодні нічні бог…

Вечірня з Главою УГКЦ…

Парафія св. Миколая…

«
»

Розділ: Відео

Публікації, котрі містять відеоматеріяли

Харківські завулки. 15 серія. Забуті українські могили

Руйнацією старовинних та новітніх кладовищ ліквідувалась історична пам’ять українського народу. В результаті було остаточно втрачене місце поховання Миколи Скрипника, хоча автори фільму доводять, що могила його існувала ще в 70-ті рр. ХХ століття.
Ніхто в Харкові не дбає про належне вшанування жертв сталінського геноциду — на вул. Академіка Павлова є забуте масове поховання 1937 року.

Анатолій Парфіненко — останній незрячий кобзар Слобожанщини – знайшов свій останній притулок на далекій околиці Харкова, і автори фільму ледве знайшли його могилу. Про цю унікальну людину розповідає його учень — кобзар Кость Черемський.

На сімнадцятому міському кладовищі майже загубилась могила самобутнього харківського поета, “українського Байрона”, як називали його за життя, Івана Мироненка. В абсолютно занедбаному стані є могила видатного українського краєзнавця Володимира Смоленського, похованого на третьому міському кладовищі.

На дуже далекій околиці Харкова, на Роганському кладовищі похований видатний український художник Юрій Галич, який належав до блискучої когорти харківських митців, котрі наприкінці 1980-х рр. війшли з підпілля й здивували своєю творчістю України та закордон.

Докладно...

Волонтери Потягу єднання України вшанували бійців УПА. Харків

Учасники волонтерського агітаційного Потягу єднання Украни "Труханівська Січ" вшанували воїнів Української Повстанської Армії та іших бійців, полеглих за волю України. Врочистою ходою волонтери разом з небайдужими харків'янами пройшли до пам'ятного знаку воїнам УПА (Молодіжний парк). Біля цього символу визвольної боротьби був проведений молебен. Як відомо, цей єдиний на східній Україні пам'ятник УПА неодноразово руйнувався українофобами. Після останнього акту вандалізму, коли сепаратисти його підірвали, українська громада Харкова поступово відновлює пам'ятку. З цією метою проводиться збір пожертв на сайті: http://cym.org.ua

Фото з заходу тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1450773738289476.1073741848.210377838995745&type=3

Відновимо пам’ятник УПА в Харкові: https://youtu.be/RC87igd3Upw

Докладно...