Дзюдоїстка з Донеччини завоювала бронзу на турнірі серії Гран-прі

Вчора в Самсуні (Туреччина) завершився черговий міжнародний турнір серії Гран-прі з дзюдо.

У складі збірної команди України Донецьку область представляли два спортсмени: Вікторія Туркс і Яків Хаммо.

Вікторія, яка виступає у ваговій категорії до 78 кг, завоювала срібну медаль. У першій зустрічі вона обіграла дзюдоїстку з Тунісу, але потім поступилася представниці Франції. У втішній сутичці Туркс виявилася сильнішою за хорватську спортсменку Івану Мараніч, а в боротьбі за бронзову медаль перемогла дзюдоїстку з Північної Кореї Сол Кіонг.

Ще один представник нашого регіону Яків Хаммо посів 5 місце у ваговій категорії понад 100 кг. У його активі – перемоги над дзюдоїстами з Алжиру, Саудівської Аравії, Румунії та Литви. У півфіналі Яків програв спортсмену з Бразилії, а в сутичці за «бронзу» – з Угорщини.

Відзначимо, що змагання були рейтинговими для відбору на перші в історії Європейські ігри, які пройдуть у червні поточного року, та Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро 2016 року.