СУМІВСЬКА ВІДЕОТЕКА. Фільми, які радимо переглянути.

  1. ВІТЕР, ЩО ГОЙДАЄ ВЕРЕС / The Wind That Shakes the Barley (2006)film1

Фільм «Вітер, що гойдає верес» оповідає про один з найважчих періодів в історії Ірландії – боротьбі за незалежність від Британської імперії 1919-1921 років.

Дивись за посиланням:

http://moviestape.com/katalog_filmiv/drama/3637-viter-shho-gojdaje-veres.html

 

  1. ХВИЛЯ / Die Welle (2008)film2

Вчитель історії пропонує учням специфічну забаву-експеримент. Всього один тиждень підлітки про
ведуть у тоталітарному режимі. Під час якого буде жорстка дисципліна, відступ від якої буде суворо каратися. Підліткам, такий тип поведінки припав до душі. Вони настільки увійшли у роль, що гра виходить з-під контролю …

Дивись за посиланням:

http://moviestape.com/katalog_filmiv/drama/5081-hvylja.html

  1. КАМІНЬ ДОЛІ/ Stone of Destiny (2008)film3

Фільм «Камінь долі» зняли кінематографісти Канади і Великобританії в 2008 році. Режисером і сценаристом цього комедійного пригодницького фільму виступив Чарльз Мартін Сміт, який зумів створити коктейль, в якому перемішані старовинні шотландські легенди, пригоди молоді кінця 50 -х років в Шотландії, побут і звичаї цього гордого народу. У фільмі багато красивих пейзажів зеленої країни, сірої мощі старовинних замків і любові автора до країни, яка постійно проявляється в незначних епізодах.

У фільмі знімалися маловідомі для нас актори, але той рівень гри, який вони показали, говорить про те, що у Великобританії підростає гарне акторське покоління, яке незабаром впевнено вийде на перші ролі.

Сюжет фільму «Камінь долі»: давним давно, ще 650 років тому англійці після важких воєн з гірськими шотландськими племенами відвезли символ влади Шотландії – Камінь долі, і помістили його у Вестмінстерському абатстві Лондона. Легенди про камінь передавалися з покоління в покоління, і в кінці 50- х років минулого століття група відчайдушних молодих людей вирішила викрасти Камінь долі і привезти його в Едінбург. Підібралася досить дивна і різношерста компанія: ідеалісти Йен, Кей, громила Гевін і єдина дівчина, тиха Алан. Абсолютно різні за характерами, нахилам, за час підготовки вони згуртувалися в дружну команду….

Дивись за посиланням:

http://hochykino.com/komedyi/1281-kamn-dol.html

Google+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *