Розпочато підготовку літніх таборів СУМ в Україні (Зголошення до 30.05)

Нарешті погода нас тішить своїм першим теплом, земля вкривається першою травичкою та виростають ніжні весняні квіти. А що після весни прийде спекотне літо з усіма своїми принадами, то час задуматись і про те, де ти зустрінеш своє літо.

Традиційні сумівські табори, що цього року відбудуться у липні, чекають саме тебе: на ватру відкриття, цікаві гутірки, підступні ручні роботи, каверзні вечірні програми, веселе спілкування, моторний спорт та багато-багато іншого.

Для старшого юнацтва цього року темою таборів буде життя у підпіллі, з різноманітними гутірками стосовно життя в природі, уміння дати собі раду навіть у найбезвихідніших ситуаціях, орієнтування по зірках та написання таємничих шифрів. На молодше юнацтво чекає не менш захоплива мандрівка у часи козаччини, з оповитими легендами розповідями про характерників, умінням будувати козацькі кораблі та доланням перешкод на своєму шляху.

А суменята будуть пізнавати світ через іграшки та веселощі: у ручних роботах, вечірніх програмах та іграх-гутірках досліджувати що, жде і як у цьому великому світі.

Сумівські табори чекають саме тебе, адже це чудова нагода зустріти старих та нових друзів, побувати у мальовничих місцях та назбирати найкращих вражень на цілісінький рік!

Зголошення до 30.05

Івано-Франківськ [Деталі ТУТ]

Дати:

  • Вишкільний               9 – 12 липня
  • Молодше юнацтво   13-25 липня
  • Старше Юнацтво     13-25 липня
  • Суменята                   13-19 липня

Необхідно заповнити анкету https://docs.google.com/forms/d/1wGPj_xR2PVSXwM_dlL9iUTdqP7ai9PqdWIYBBjoSd6Y/viewform

За додатковою інформацією звертатися до Юрія Іляша – +380 (67) 6644318, e-mail: yurchukil@cym.org, skype: yurchukil.

Місце: реколекційний центр Івано-Франківської Єпархії УГКЦ, урочище Підлюте.

Львівський осередок [Деталі ТУТ]

Назва табору – “Великого Бажайте”.

Дати:

19-27 червня 2015

За довідками та зголошеннями звертатися до Назара Вільхового (голови Львівської міської організації) – +380 (93) 431 25 22 , nazarvilkhovyi@gmail.com , або Андрія Фендика (голова обласної організації) – +380 (97) 66 54 926 , kozak@cym.org

Для зголошення потрібно заповнити анкету, та медичну довідку для юнацтва. Анкету потрібно відправити на електронну пошту керівника організації ( nazarvilkhovyi@gmail.com ), або ж організації ( lviv@cym.org ).

Анкети >тут<

Google+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *