ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР КОШТІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ВОЇНАМ УПА В ХАРКОВІ

Громадський комітет із відновлення пам’ятного знаку Воїнам УПА в Харкові повідомляє про продовження заходів з реконструкції цієї пам’ятки історії й культури.

Наразі територія навколо пам’ятного знаку впорядкована, здійснена посадка квітів, саджанців. Незабаром буде встановлено гранітну меморіальну дошку за достовірним взірцем 1992 року, підсилено фундамент й проведено підготовчі роботи для майбутнього монтажу кам’яної брили. Водночас підготовлена документація щодо точного відновлення пам’ятки згідно з автентичними параметрами, розроблені план і схеми реконструкційних робіт.

На жаль, варіанти, які зараз розглядаються щодо закупівлі гранітної брили для основного елементу пам’ятного знаку Воїнам УПА в Харкові лишаються досі недоступними. Недоступними через високу ціну матеріалу, який треба доставляти з інших областей Украни (на Слобідщині немає власних родовищ граніту).

Розуміючи всю делікатність теми збору коштів на відновлення пам’ятного знаку в період війни, Громадський комітет проте твердо переконаний в необхідності найскорішого відновлення цього символу українського національного відродження в Харкові. Адже для успішних перемог на фронті мусить бути надійний патріотичний тил. Консолідований навколо національних, історичних і духовних святинь. Об’єднаний традиційною для нашого народу пам’яттю і шаною борців за свободу і незалежність.

Кошти можна перераховувати за реквізитами:
р/р №26001393071 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805; Фонд ім. Г. Хоткевича; код ЄДРПОУ 23147740. На відновлення Пам’ятного знаку загиблим Воїнам УПА в Харкові

або на картку Приватбанку: 6762 4663 0235 3790

Громадський комітет із відновлення Пам`ятного знаку воїнам УПА в Харкові
тел.: (057) 762-34-53
e-mail: cym-ua@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *