Важкоатлетка Донеччини – чемпіонка Європи серед дівчат до 17 років

З 1 по 8 серпня в шведському місті Ландскруна проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років.

Вчора, 6 серпня, відбулися змагання серед дівчат у ваговій категорії до 63 кг, де Донецьку область у складі збірної команди України представила Альона Шевкопляс.

Наша спортсменка показала кращі результати в обох вправах – у ривку вона підняла штангу вагою 89 кг, а в поштовху – 106 кг. Таким чином, результат Альони в сумі двоборства склав 195 кг, який приніс їй золоту медаль.

Зазначимо, що друге і третє місця у ваговій категорії до 63 кг посіли росіянки Анастасія Бєлобородова (її результат – 190 кг у сумі двоборства) і Ірина Чібісова (180 кг у сумі двоборства).

Додамо, що в минулому році Альона була бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років (Цеханув, Польща) і посіла 4 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років (ЛІмасол, Кіпр), а в поточному році здобула «бронзу» чемпіонату світу серед кадетів (Ліма, Перу).