Ігор Обухов приніс Донеччині друге «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики до 17 років

З 1 по 8 серпня в шведському місті Ландскруна проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років.

7 серпня відбулися змагання серед юнаків у ваговій категорії до 85 кг, де Донецьку область у складі збірної команди України представив Ігор Обухов.

Як і Альона Шевкопляс днем раніше, Ігор приніс до активу нашого регіону золоту нагороду. У сумі двоборства йому підкорилася вага 317 кг (136 кг – у ривку, 181 кг – у поштовху). Таким чином, 17-річний Обухов виграв усі титули сезону у своїх віковій та ваговій категоріях. Нагадаємо, раніше Ігор виборов звання чемпіону світу на змаганнях, які в квітні приймала Ліма, столиці Перу.

Зазначимо, що друге місце у ваговій категорії до 85 кг в Ландскруні посів представник Польщі Матеуш Скулімовскі, а третє – Арсен Мартиросян з Вірменії. Обидва спортсмени у сумі двоборства показали результат 301 кг.