УСПІШНО ЗАВЕРШИЛАСЯ ОСІННЯ «СЛОБІДСЬКА СІЧ»

1Нещодавно Харківська крайова організація Спілки Української Молоді провела мандрівний таборовий вишкіл «Слобідська Січ-2015-осінь».
Особливістю цього вишколу стала захоплююча «легенда» дводенного рейду – для виконання військового завдання групі необхідно пройти значну відстань по пересічній місцевості на території, яка тимчасово захоплена ворогом.Група мусить не лише бездоганно маскуватися, динамічно пересуватися в лісі, але й вміти ефективно чинити спротив каральним групам противника. Для успішного здійснення операції, похідна група СУМу повинна була оволодіти навичками «невидимого» перебування в лісовій місцевості, невербальних комунікацій, навчитися влаштовувати засідки на ворожі групи і способи протидії залогам противника. Важливим етапом вишколу було відпрацювання елементів тактичної медицини, зокрема способам евакуації поранених з місця бою, надання невідкладної домедичної допомоги, транспортування уражених тощо.
Але найголовніше завдання таборового вишколу було зосереджене на злагодженій і результативній командній роботі в екстремальних умовах. Коли треба навчитися терплячому ставленню один до одного, взаєморозумінню, дружній взаємодопомозі, оптимізму і спільній вірі в перемогу. І ми це завдання виконали! Заморені, але веселі й немовби очищені від буденного бруду ми повернулися додому пізно увечері наступного дня. Розійшлися, щоби зібратися знову на новий вишкіл!
ГАРТУЙСЬ!

nw9JKuGT8h8 1 2 4qiOqXRwzfU 7jH-lvnxYlQ 8KSa-f2WX9M -LxKZZYpzdc IeGnoe4lFjs

Google+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *