“СЛОБІДСЬКА СІЧ”: ЖОВТНЕВИЙ ВИШКІЛ

Виховання всебічнорозвинутої, національносвідомої й адаптованої до реальних умов воєнної дійсності України молоді є насьогодні головним завданням Спілки Української Молоді. З метою практичного засвоєння освітніх програм СУМу регулярно відбуваються виїзні вишколи під назвою “Слобідська Січ”.

Нині виховний освітній простір “Слобідської Січі” включає в себе підтверджені світовою практикою ефективні і цікаві форми “польової“ роботи з молоддю: таборові збори, теренові ігри, тактичні заняття, мандрівки, змагання тощо. Базовані на твердих національних засадах ці заходи дозволяють молодій людині в адаптованій формі усвідомлено і доволі швидко оволодіти необхідними практичними навичками виживання в сучасних умовах та підготуватися до можливих різноманітних екстремальних ситуацій у майбутньому.

18 жовтня 2015 року у рамках освітньої програми СУМ відбувся черговий жовтневий вишкіл “Слобідської Січі”. Цього разу хлопці і дівчата відпрацьовували необхідні тактичні навички на одному з пейнтбольних полігонів Харківщини. Захопливі варіанти гри, що відтворювали наближені до реальності ситуації, добре технічне і організаційне забезпечення заходу дозволили сумівській команді практично перевірити засвоєні раніше теоретичні знання і максимально ефективно виконати всі поставлені завдання.

Після завершення багатогодинних тренувань хлопці і дівчата організували таборову ватру. Крім веселого спілкування і відпочинку в гущині чудового осіннього лісу всі “січовики” мали змогу поновити свої сили цілющим чаєм і смачнющими шашликами, які приготував для громади друг Олег. Додому всі роз`їхалися у доброму настрої, веселими, бадьорими і впевненими у своїх силах.
А десь за місяць відбудеться очікуваний всіма наступний вишкіл “Слобідської Січі”!…

ГАРТУЙСЬ!

Павло Клененко, Харків

Смачна нагорода учасникам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *