В Італії дрон з камерою ледь не впав на лижника

• 24 грудня 2015

На чотирикратного чемпіона світу з лижного спорту Марселя Хіршера ледь не впала камера з дроном. Це сталося під час спуску на змаганнях Кубку світу в Мадонне-ді-Кампільо, Італія.

26-річний австрієць був на своєму другому колі, коли камера з дрону впала за кілька сантиметрів від нього.

“Це жахливо, – сказав Хіршер. – Цього не повинно повторитися знову. Поранення могло бути серйозне”.

Незважаючи на інцидент, Хіршер фінішував другим, лише на 1,25 секунд відставши від норвежця Хенріка Крістофферсена.

Ось так починала падати камера

Міжнародна лижна федерація оголосила, що дрони з камерами будуть заборонені на гонках чемпіонату світу з огляду на безпеку.

Інцидент з Хіршером міг закінчитися травмою.

Перед цим дрони часто використовували під час лижних змагань. У Федерації зазначили, що нові технології застосовували, щоб покращити картинку для глядачів. Завдяки дронам можна було знімати змагання зверху, що звичайні камери робити не дозоляли.

Компанія Infront, яка відповідальна за камери з дронами, заявила, що розслідує інцидент.

У своєму Instagram після пригоди Хіршер пожартував про “важкий авіатрафік в Італії”.

Пізніше він додав, що насправді, коли він бачить фото падіння дрону, у нього досі пітніють долоні.

Спортсмен виграв срібло у слаломі на Олімпійських іграх-2014, а в березні став першим лижником, який чотири роки поспіль вигравав у загальному заліку на Кубку світу.