Команда «Молодь Донбасу» перемогла на першому етапі чемпіонату України з мотокросу

25-27 березня в Цюрупинську (Херсонська область) проходив перший етап чемпіонату України з мотокросу.

Команда «Молодь Донбасу», яка складалася з 5-ти спортсменів Донецької і Луганської областей, стала кращою серед всіх учасників змагань.

На складній піщаній трасі перші місця у своїх категоріях посіли: 7-річний Артур Ляшенко зі Словянська – у класі 50 см3 та 10-річний Ярослав Крапівцев із Лисичанська – у класі 65 см3.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімалися: 8-річний Кирило Марков з Кремінної – у класі 50 см3, 9-річний Тимур Ляшенко зі Словянська – у класі 65 см3, 15-річний Андрій Столяренко зі Сватово – у класі 125 см3.

Відзначимо, що спортсмени Донеччини та Луганщини, які представляють федерацію мотокросу Донбасу, уперше зібралися на чемпіонаті України повноцінним складом у одній команді, довівши, що регіон тяжіє до єдності попри складні часи.

Свою підготовку юнаки наразі проводять у Краматорську. Чемпіонат України з мотокросу складається з шести етапів, а наступні змагання проходитимуть 15 травня в місті Корець Рівненської області.