Пауерліфтери Донеччини з ураженням опорно-рухового апарату завоювали 5 золотих нагород на чемпіонаті України

Минулими вихідними в Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Донецьку область на змаганнях представили 6 спортсменів, п’ять з яких отримали медалі найвищого ґатунку.

Переможцями серед чоловіків з рекордами України стали маріупольці Антон Крюков – у ваговій категорії до 97 та Михайло Мельников – у ваговій категорії понад 107 кг.

У змаганнях серед юніорів кращими в своїх категоріях були Юлія Григор’єва (до 50 кг) і Злата Д’ячук (до 67 кг). Окрім цього, Злата посіла 3 місце серед дорослих.

Ще одна представниця Донеччини Вікторія Рубцова у ваговій категорії до 61 кг посіла 5 місце та виконала норматив кандидата у майстри спорту України.