Порошенко закликав бойовиків припинити вогонь на Великдень

Якщо це буде зроблено, Президент гарантуватиме дотримання режиму припинення вогню з українського боку, з надією, що він набуде постійного характеру, не обмеженого за часом

«Сьогодні Страсна П’ятниця. Цьогорічний Великдень стане тестом для Росії на її приналежність до християнської цивілізації. Щоб пройти цей тест, Росія та її маріонетки мають беззастережно припинити вогонь хоча б на Пасху. Якщо це буде зроблено, я зі свого боку готовий гарантувати дотримання режиму припинення вогню з українського боку, з надією, що він набуде постійного характеру, не обмеженого за часом»,  — заявив Петро Порошенко. 

Президент очікує на підтримку цієї ініціативи з боку західних партнерів.

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 06.00 годину 29 квітня 2016 року свідчить про те, що бойовики за минулу добу 22 рази обстріляли позиції сил АТО. Більше половини таких епізодів зафіксовані із настанням сутінок.

«Зі сторони підконтрольного бойовикам Донецька та його околиць бойовики з мінометів калібрів 120 мм та 82 мм, а також автоматичних станкових гранатометів вели вогонь по наших опорних пунктах в районі Красногорівки та південніше Авдіївки. Біля Мар’їнки ворог застосовував проти українських воїнів гранатомети та снайперів.
На Маріупольському напрямку під ворожий вогонь з 120-мм мінометів потрапили наші позиції неподалік н.п. Березове-2. На Луганщині, в районі Новотошківського, противник обстрілював позиції сил АТО з автоматичного станкового гранатомету. Противник активізував ведення розвідки. Минулої доби зафіксовано прольоти декількох ворожих БПЛА», — зазначають в прес-центрі.

Джерело