У мережі обрали найкращі епічні ролики про ЗСУ — відео

Переміг відеоролик «Повсталий степ», його автору подякував у соцмережі навіть Президент України Петро Порошенко

Конкурс «Допоможи ВСУ піратським роликом» проводив портал «Петр и Мазепа». 

Президент Петро Порошенко навіть привітав переможця конкурсу і назвав відеоролики «важливим внеском у протидію інформаційній війні Росії проти України». 

Перше місце, як багато і припускали, зайняв відмінний ролик Тараса зі Львова під назвою «Повсталий степ». Чіпляє за серце вірш Максима Степового, пробирає до глибини душі голос Андрія Середи, динамічний відеоряд, відмінно підібраний музичний супровід. З моменту появи відео відразу стало фаворитом.

На другому місці — ролик учасника Вінні під назвою Army. Це відео було фаворитом до появи «Повсталого степу». Молитва українського націоналіста все так само актуальна, як і майже століття тому. Дивно поетичним вийшов конкурс.
 

Третє місце — ролик учасника Грека під назвою «Війна». Незважаючи на назву, це відео про людей. Воно дуже близько тим, хто бачив «передок» не тільки в моніторі.

Так як призовий фонд вдалося донабрати, то у нас є і четверте місце. Відзначають спільну роботу AZMT Production та Military Division — 19 тисяч переглядів на YouTube, і це без єдиного репосту від топ-блогерів. Справжнє професійне відео.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *