Президент на відкритті дитсадка в Маріуполі: Відновлення інфраструктури Донбасу – це символ миру
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області взяв участь у відкритті реконструйованого дитячого садка «Аліса», що розташований у селищі Мангуш.

Глава держави привітав присутніх та зазначив, що місцева громада чекала на реконструкцію та відновлення роботи дошкільного навчального закладу понад 20 років. «Що зараз чекають мешканці Донбасу? Перше – це мир. Головне, щоб не стріляли. Друге – ефективна влада. І третє – робочі місця», – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що повністю модернізований дитсадок є символом миру, а також підтверджує ефективність співпраці громади та держави. Місцева влада, на чолі з головою Військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським, разом з депутатами ініціювали та спільно запровадили програму для відновлення інфраструктури Донбасу з обсягом фінансування 3 млрд грн. Завдяки її реалізації стало можливим відновлення дитячого садочку, констатував Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що за інформацією Павла Жебрівського, запланована реалізація й інших проектів – вже завершені тендерні процедури і восени планується будівництво та відновлення 4-х мостів. «Цього потребує громада і це є символом миру», – підкреслив Президент.

Глава держави зазначив, що дитсадок відбудовано за останніми технологіями енергозбереження – тепла підлога, енергозберігаючі стіни та вікна. Створено всі умови для дітей: затишні групи, облаштовано музичний та спортивний зали тощо. «Велика кількість речей, які ніби проголошують меседж: «в Україні жити добре», – додав він.

Після перерізання символічної стрічки Петро Порошенко оглянув ігрову кімнату, кімнату відпочинку, музичну залу і поспілкувався з дітьми та вихователями дитсадка.

З 90-х років дитячий садок «Аліса» не функціонував. Реконструкція установи розпочалася у 2012 році. Однак, через російську агресію на Донбасі, у 2014-2015 роках роботи на об’єкті не проводилися та були поновлені лише наприкінці минулого року. Кошторисна вартість об’єкту становить 41 млн грн., що включає реконструкцію будівлі із використанням сучасних технологій (тепла підлога, термодернізація будівлі тощо), облаштування музично-спортивного залу, будівництво спортивного майданчика, обладнання їдальні, відбудова індивідуальної блочної міні котельні, що забезпечить мінімізацію теплових втрат. Реконструкція дитячого садка здійснювалася за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Дошкільний заклад розрахований на 220 місць.

ф

Робоча поїздка до Донецької області

31 Серпня 2016 – 15:08
ф

Робоча поїздка до Донецької області

31 Серпня 2016 – 15:08

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *