Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

Протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, прослідувало більше 30 тисяч осіб, що майже на 3 тисячі осіб більше, ніж попередньої доби. Також лінію розмежування перетнуло понад 4,8 тисяч транспортних засобів.

 Всього через контрольні пункти прослідувало:

«Зайцеве» – 8375 осіб та 1315 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6110  осіб та 1165 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6400 осіб та 1425 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4020 осіб та 890 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5470 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через контрольний пункт «Зайцеве» на в'їзд з неконтрольованої території перебувало 20 автомобілів, а в зворотному напрямку – 130. У «Мар’їнці» очікувало 200 транспортних засобів на в’їзд, а на виїзд було 150 автівок. У «Новотроїцькому» та «Гнутовому» очікували оформлення 30 та 15 авто на в’їзд та 10 і 15 на виїзд відповідно.

Також, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Зайцеве» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили два автомобіля, якими на неконтрольовану територію перевозили гербіциди, мобільні телефони, планшети, аксесуари до гаджетів та автозапчастини на суму більше 200 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Крім того, протягом доби в КПВВ «Мар’їнка» зафіксовано випадок, коли громадянин України намагався «вирішити» питання про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду у розмірі 50 доларів США. На свою пропозицію він отримав категоричну відмову, після чого був переданий співробітникам поліції в Донецькій області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *