Перша піша проща УГКЦ на Слобожанщині

Вперше на Слобожанщині відбулася піша проща, зорганізована сестрою Григорією та молоддю Харківського екзархату, 15-16 жовтня 2016 р. Б. від храму Святого Миколая Чудотворця (м. Харків) до Покотилівського монастиря отців Василіян Покрови Пресвятої Богородиці. 88 прочан з Божою допомогою подолали достатньо цікавий шлях близько 25 не тільки по трасі, а й прекрасним хвойним лісом, по набережній річки Уди.

Проща до Покотилівки

Серед бажаючих внутрішньої віднови, особистої глибокої переміни та зустрічі з Богом були люди різного віку: від 8 до 72 років.

Надзвичайно актуальною, важливою і так потрібною є молитва ЗА МИР, ЄДНІСТЬ ТА ЛЮБОВ В УКРАЇНІ – власне цьому і була присвячена цьогорічна проща. Вона була організована з благословення Преосвященного Єпископа Кир Василія (Тучапця) – Екзарха Харківської УГКЦ. Протягом шляху робилася зупинка на перепочинок і перекуску у Свято-Івано-Павлівському монастирі; в містечку внутрішньо перенаселених людей прочани молилися молебень до Богородиці за тутешніх жителів.

Проща до Покотилівки

Однією з найважливіших та найцікавіших частин цьогорічної прощі стали нічні чування, підготовлені на високому рівні отцем Севастьяном (ЧСВВ), під час яких кожен міг опанувати тему покаяння і сповіді.

Проща до Покотилівки

Хочемо висловити щиру вдячність усім отцям, які були разом з нами, а особливо о.Йосифу(Щуру) за теплий прийом та гостинність, усім організаторам та технічній групі, сестрі Григорії – керівнику прощі, сестрі Неонілі, усім добродіям та жертводавцям.

Головченко Марина (координатор групи)

фото: Марія Слободенюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *