Ухвалення закону про спецконфіскації дозволить виконати бюджет на 2017 рік, – Ігор Алексєєв

Верховна Рада має розпочати розгляд законопроекту №5147 щодо спецконфіскації коштів режиму Януковича.

Про це заявив народний депутат фракції “Народний фронт”, член Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Ігор Алексєєв.

За його словами, у вівторок законопроект був включений до порядку денного сесії, а учора комітет розглянув його і ухвалив рішення рекомендувати парламенту проголосувати за нього за основу аби повернути 40 мільярдів гривень до бюджету України.

“Міністерство юстиції є розробником цього закону спільно з представниками Європейського Союзу, тому якщо зараз є якісь зауваження антикорупційного комітету чи інших осіб, це все можна зняти під час підготовки законопроекту до другого читання”, – пояснив Алексєєв.

“Ми знаємо, що у проекті Державного бюджету на 2017 рік передбачені доходи від цього законопроекту, тому ми повинні швидко рухатися. Далі на комітеті, де знаходяться представники абсолютно усіх фракцій, все це обговорити і виносити на кінцеве голосування законопроект, де не буде ніяких застережень щодо повернення до державного бюджету коштів, арештованих на рахунках державних банків”, – резюмував Алексєєв.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *