Судова реформа має позбавити корупціонерів можливості відкупитися в суді, – Леонід Ємець

Судова реформа має бути реалізована, тому що без чесного суду Українська держава буде неповноцінною.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт", перший заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець в ефірі телеканалу "Рада".

"Всі ті антикорупційні процеси, які ми ведемо, – створення НАЗК, НАБУ, запровадження електронних декларацій – не матимуть жодного сенсу, якщо за всім цим не стоятимуть вироки щодо корупціонерів та людей, які перейшли межу закону", – наголосив він.

"Для того, щоб був вирок, потрібен чесний суд, а сьогодні ситуація виглядає банально: чим більше вкрав корупціонер, тим легше йому відкупитися від свого собрата в суді", – додав Ємець.

За словами представника "Народного фронту", сьогодні судова реформа перебуває під величезною загрозою. Він нагадав, що Верховний Суд України звернувся до Конституційного Суду з ідеєю скасувати відкриті конкурси та залишити суддів Верховного Суду працювати на своїх посадах довічно.

"Тобто, нівелювати всю судову реформу, залишивши в складі Верховного Суду людей, яких туди призначали Портнов, Ківалов та інші посібники Януковича, зацементувавши суддівський тоталітаризм. Тоді ми маємо визнати, що ці особи залишаються головними в цій країні, бо вони можуть собі дозволити ігнорувати рішення єдиного законодавчого органу, рішення президента, який вносив до законодавчого органу ці ініціативи, і це означатиме крах Української держави, оскільки далі йтиме розвал державності", – сказав парламентарій.

"Сьогодні Конституційний Суд розглядає питання позбавлення Януковича статусу президента, питання української мови, питання закону про державну службу, питання закону про люстрацію. І тут одне з двох: ми бачимо або перемогу закону, або перемогу суддівського тоталітаризму", – підсумував Леонід Ємець.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *