Микола Княжицький закликав Президента підписати законопроект “Про державну підтримку кінематографії”

Голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності, представник фракції "Народний фронт" Микола Княжицький закликав Президента України підписати ухвалений раніше законопроект "Про державну підтримку кінематографії", якому опирається лобі, пов’язане з порушенням авторських прав.

Про це він заявив у понеділок під час засідання Погоджувальної ради.

"Хотів би ще раз звернутись до Президента, щоб він все ж таки підписав поданий 13 жовтня законопроект "Про державну підтримку кінематографії". Є дуже велике лобі, яке пов’язане з порушенням авторських прав і яке робить все, щоб цей закон не був підписаний", – наголосив він.

Микола Княжицький також звернувся до голови Комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної з проханням розглянути пов’язані з цим законопроектом закони, а саме: проект закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо встановлення процедури продовження строку дії документа дозвільного характеру) №3228 та проект закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні №3239.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *