Сподіваюся, що політика США щодо української незалежності спиратиметься на двопартійну підтримку

«Сподіваюся, що в Сполучених Штатів політика щодо української незалежності буде незмінною і базуватиметься на двопартійній підтримці – і демократами, і республіканцями», – підкреслив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у понеділок, 14 листопада, спілкуючись із журналістами по завершенні зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні.

Відповідаючи на запитання журналіста, Арсеній Яценюк нагадав, що три тижні тому мав зустріч із Віце-президентом США Джозефом Байденом у Вашингтоні.

«США – це країна, яка має стабільність і стійкі інститути. Це одна з найстарших конституційних демократій у світі. Це країна, яка базується на дуже чітких принципах», – підкреслив він.

Одним із таких принципів, наголосив Арсеній Яценюк, є двопартійна підтримка України: «Тобто і демократи, і республіканці завжди одностайно голосували за всі питання, що стосувалися підтримки України – як по санкціях, так і по наданню нелетальної зброї, наданню фінансових гарантій і фінансової допомоги».

«Новообраний Президент Дональд Трамп представляє Республіканську партію Сполучених Штатів. Ця партія має свою програму, свої принципи, і ця партія завжди підтримувала Україну», – зазначив він.

«Сподіваюся, що в Сполучених Штатах політика щодо української незалежності буде незмінною і базуватиметься на двопартійній підтримці – і демократами, і республіканцями», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *