Спроби дестабілізувати ситуацію в країні можуть вплинути на рішення ЄС щодо надання “безвізу”

Дестабілізація ситуації в Україні, яку намагаються спровокувати окремі політики, може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму, а також негативно позначиться на курсі національної валюти.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Лапін у коментарях журналістам.

Він зазначив, що проплачені "мітинги", які проходять сьогодні під стінами Національного банку, а також заклики звільнити його голову можуть негативно позначитися на курсі гривні.

"Я думаю, що ця розкачка тягне гривню до низу. І це завжди так було. Тому це все робиться цілеспрямовано", – сказав Лапін.

"Картинка для російських ЗМІ буде, звичайно, дуже хороша: "київська хунта не справляється з народом і не може втримати владу" чи щось на кшталт того. Потім буде розігруватися тема тарифів", – наголосив народний депутат.

Крім того, Ігор Лапін вважає, що організатори проплачених "мітингів" також можуть переслідувати й інші цілі.

"Серед інших моментів, які можуть переслідувати організатори цих "мітингів", – це торги навколо бюджету, щоб щось там собі виторгувати, вициганити чи, навпаки, щось врегулювати і вирішити. А чому біля НБУ проводять? Тому що посада голови Нацбанку – це і є головний предмет торгів так званої "опозиції" – партій, які змагаються, хто з них сьогодні більший опозиціонер. Юлія Тимошенко, "Опозиційний блок" та інші…", – зауважив парламентар.

Більше того, на думку представника фракції "Народний фронт", дестабілізація ситуації в Україні, яку сьогодні намагаються спровокувати окремі політики, "може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму".

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *