Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Сухопутних військ України.

Це свято мужніх та сильних людей у погонах, представників механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів розвідки, протиповітряної оборони, інших спеціальних військ, частин та установ логістичного забезпечення, які поєднані в незламний моноліт і по праву вважаються основною ударною силою Збройних Сил України.

Сьогодні Сухопутні війська Збройних Сил України продовжують нарощувати свої бойову міць та силу. Цьому сприяє послідовне надходження сучасного озброєння та техніки, впровадження нових, апробованих у бойових діях елементів підготовки всіх категорій особового складу.

Патріотизм, професіоналізм, стійкість, надійність та готовність до виконання найскладніших завдань на полі бою стали нормою службової діяльності військовослужбовців цього славетного виду Збройних Сил України. Саме ці якості воїни Сухопутних військ щоденно демонструють у протистоянні з російським агресором.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!

Щиро дякую всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за відданість обов’язку і Вітчизні.

Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Слава Україні!

Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *