Уряд України передав Держприкордонслужбі лікувальний заклад у Львівській області

Соціальне забезпечення співробітників Державної прикордонної служби було і залишаються одним із пріоритетних завдань для прикордонного відомства. 

Важливим напрямком цієї роботи є  цільова напрацьована відомча система медичного забезпечення. Протягом минулого року безперебійно працювали усі медичні заклади Держприкордонслужби. У госпіталях відомства стаціонарно проліковано близько 10 тисяч осіб, серед яких не тільки військовослужбовці, службовці, а й члени їх сімей, пенсіонери та ветерани служби.

Наразі продовжується будівництво та оснащення госпіталю в Харкові.

Завдяки підтримці Уряду вирішується питання щодо передачі Держприкордонслужбі кількох лікувально-оздоровчих закладів. Зокрема, напередодні нового року, 28 грудня  прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження № 1062-р Кабінету Міністрів України Про передачу нерухомого майна в смт Немирів до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби. Нині санаторій переходить на баланс та утримання прикордонного відомства. Цей медзаклад дасть можливість значно посилити систему медичного забезпечення, покращить умови реабілітації учасників АТО та розширить можливості санітарно-курортного забезпечення прикордонників, членів їх сімей та ветеранів.

Крім того, для забезпечення належного обслуговування постійно проводиться робота по оснащенню медичних закладів сучасним обладнанням. Сучасне діагностичне обладнання значно покращило якість обстеження персоналу, членів сімей та ветеранів. В тому числі таке обладнання надходило і від зарубіжних партнерів. Так, тільки минулого року Центральний клінічний госпіталь отримав від німецьких колег два реанімобілі, ще один надійшов від польських медиків госпіталю у Львові.

Також від Уряду Японії надійшло високотехнологічне медобладнання вартістю понад 1 млн. доларів США, а Урядом Канади закуплено систему ультразвукової діагностики, рентген-установку та 1 тисячу аптечок різних типів.

Аби забезпечити та покращити медичне обслуговування персоналу Держприкордонслужби у 2017 році, робота у цьому напрямку й наділі буде тривати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *