Шахіст Донеччини Семен Мітусов – чемпіон України серед юнаків до 12 років

30 квітня в місті Вишгород (Київська область) завершився чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Донеччину на змаганнях успішно представили краматорські шахісти, вихованці Донецького обласного шахового клубу ім. О.В.Момота: Семен Мітусов, Марія Козаченко і Тетяна Мартинкова.

У класичних шахах Семен Мітусов набрав 8,5 очок у 11 зустрічах – на одне очко виявився попереду найближчих суперників і став чемпіоном України. Марія Козаченко набрала 7,5 очок та посіла друге місце. У активі Тетяни Мартинкової – 6 очок і підсумкове 6 місце.

У швидких шахах Мітусов знову не мав собі рівних – 7,5 очок з 9 можливих і перше місце. Козаченко завершила виступ на четвертому місці, Мартинкова – на шостому.

У змаганнях з бліцу Семен прийшов до фінішу другим, Марія посіла 4 місце, Тетяна – 17 місце.

Усього у чемпіонаті взяли участь близько 130 спортсменів більше ніж з 10 областей України.