Команда легкоатлетів Донецької області – краща на чемпіонаті України з бігу на 10000 м

30 квітня в Черкасах відбувся чемпіонат України з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів. Змагання були відбірковими до Кубка Європи – путівку до Мінська могли отримати четверо кращих серед чоловіків та серед жінок.

Донецьку область на чемпіонаті представляли 6 спортсменів. Кращий результат серед них показала Вікторія Калюжна, яка з нормативом майстра спорту України стала чемпіонкою серед жінок (33:35.96). Бронзову медаль серед чоловіків з результатом 29:34.64 здобув Єгор Жуков.

Результати виступів інших наших атлетів:

– Ольга Сурда – 4 місце серед юніорок (48:16.08);
– Артем Алфімов – 4 місце серед юніорів (33:19.73);
– Вадим Лонський – 5 місце серед юніорів (33:58.85);
– Наталія Легонькова – 6 місце серед жінок (34:42.29).

У командному заліку серед юніорів легкоатлети Донецької області посіли третє місце, а в загальному заліку стали першими серед 11 команд.