Метою миротворчої операції ООН є не заморожування конфлікту, а принесення миру та українського суверенітету на окуповану територію – Президент




Президент Петро Порошенко під час брифінгу для журналістів у Нью-Йорку наголосив, що Україна сьогодні  презентувала своє бачення миротворчої операції ООН на Донбасі.

Глава держави нагадав, що Україна протягом багатьох років робила внесок в миротворчі зусилля ООН, а в квітні 2015 року звернулася з проханням про розгортання миротворчої місії ООН на своїй окупованій території.

«Сьогодні ухвалення необхідності миротворчої операції в Україні різко зростає. І ми приділяємо велику увагу деталям, адже «диявол ховається саме в деталях». Україна наполягає, що миротворча операція з мандатом Ради Безпеки ООН має бути на всій окупованій Росією території на Сході моєї країни», – наголосив Президент. Крім того, миротворчій місії ООН має також бути забезпечений доступ до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, щоб припинити постачання російської зброї та військових.

«Метою миротворчої операції є принесення миру та українського суверенітету на окуповану територію, а не заморожування окупації, не заморожування конфлікту. Це позиція не лише України, а більшості членів Ради Безпеки ООН», – підкреслив Глава держави.

Відео

ф

Робочий візит Президента до Сполучених Штатів Америки

18 вересня 2017 року – 19:41


















































































































































































































































































































































ф

Робочий візит Президента до Сполучених Штатів Америки

18 вересня 2017 року – 19:41


Участь Президента України у Заході високого рівня з питання реформування ООН

© UN
























Зустріч Президента України П.О.Порошенка та пані М.А.Порошенко з лідерами української громади та кримськотатарських організацій в США

© фото Миколи Лазаренка




























































































Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки відвідав Військову академію США «Вест-Пойнт», 18 квітня 2017 року

© фото Михайла Палінчака


































































































Участь Президента України у Заході високого рівня з питання реформування ООН


Участь Президента України в засіданні Саміті Ради Безпеки ООН з питань миротворчості

© фото Михайла Палінчака


Участь Президента України в засіданні Саміті Ради Безпеки ООН з питань миротворчості

© фото Михайла Палінчака




Президент на Раді Безпеки ООН демонструє докази участі російських військових в агресії на Донбасі

© фото Михайла Палінчака

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *