Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишався інтенсивним.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 41,4 тисячі осіб та понад 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 9668 осіб та 1080 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9109 осіб та 1430 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8705 осіб та 1537 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4560 осіб та 1037 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9365 осіб.

Сьогодні вранці у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 20/90; «Мар’їнка» – 40/70; «Новотроїцьке» – 40/25; «Гнутове» – 25/30.

Учора в контрольному пункті в`їзду-виїзду «Майорське» прикордонники Краматорського загону в автомобілі виявили пакунок наркотичної речовини. Крім того, чоловік віз 10 банківських карток, 5 паспортів громадян України на інших осіб, 7 довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.   Громадянина, речовину та документи передано співробітникам Бахмутського відділу поліції в Донецькій області для прийняття правового рішення.

Прикордонники Луганського загону в КПВВ «Станиця Луганська» виявили у двох громадян України недійсні документи. До Національної поліції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

А в КПВВ «Гнутове» та «Майорське» прикордонники Донецького та Краматорського загонів виявили в двох випадках незаконне переміщення товарів на непідконтрольну територію двома автомобілями. Транспортні  засоби, якими громадяни везли товари на суму близько 20 тисяч гривень, передано ДФС для прийняття правового рішення.

Також учора, через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території у напрямку Донецька прослідувало 10 вантажних автомобілів з вантажем продуктових наборів, будівельних матеріалів загальною вагою понад 190 тонн. Вантаж направлений від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

   Державна прикордонна служба України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *