Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 60/90; «Мар’їнка» – 60/100; «Новотроїцьке» – 5/5; «Гнутове» – 50/50.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Учора фіксувалося зменшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з попередньою добою. Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 38,3 тисячі осіб та 4,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9130 осіб та 980 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9800 осіб та 1680 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7125 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4395 осіб та 975 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7870 осіб.

Два автомобілі, якими перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили минулої доби прикордонники Донецького та Краматорського загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Гнутове» та «Мар’їнка» незаконно перевезти парфумерні вироби та комплектуючі до комп’ютерної техніки на загальну суму більше 47 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, на контрольному посту та КПВВ «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *