Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками СБУ затримано групу осіб, яка налагодила канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених паспортів та їх збуту іноземцям (ФОТО)

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками Служби безпеки України у порядку ст. 208 КПК України затримано 3 осіб, які організували канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених документів – паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон ,та їх збуту громадянам України та іноземних країн.

Установлено, що до злочинної групи входять громадяни Азіатських країн, РФ та України.

Зловмисники за 6 тис доларів США виготовляли паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України, а також організовували безперешкодне проходження прикордонного контролю під час перетинання Державного кордону України шляхом надання інструкцій та вказівок.

Установлено, що місцем походження бланків паспортів громадян України була територія анексованого Криму.

За результатами проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання зловмисників вилучено 15 підроблених паспортів та готівкові кошти у розмірі 108 тис грн.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, до відповідних органів підготовлено лист для анулювання виявлених та вилучених під час слідчих дій паспортів та вирішується питання щодо департації осіб для яких виготовлялися останні.

 

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *