Головна військова прокуратура продовжує отримувати дозволи на здійснення спеціального досудового розслідування щодо високопосадовців Російської Федерації

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 20.10.2015 за підозрою першого заступника голови комітету Державної Думи Російської Федерації у справах СНД та директора Інституту держав СНД К. Затуліна у вчиненні в період лютого – березня 2014 року кримінальних правопорушень, пов’язаних із посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України, плануванням, підготовкою, розв’язуванням та веденням агресивної війни (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110; ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України).

Підозрюваного 12.09.2017 оголошено в державний розшук, слідчим суддею 26.09.2017 надано дозвіл на його затримання та доставку в суд для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Крім того, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 01.12.2017 задоволено клопотання прокурора та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування. Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальний акт стосовно К. Затуліна буде переданий до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

Довідково: рішенням слідчого судді від 30.09.2016 отримано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно іншого підозрюваного в цьому ж провадженні – радника Президента Російської Федерації С. Глазьєва.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *