Проведено дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ”

Відбувся черговий дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Перший день тренінґу був присвячений “Основам серцево-легеневої реанімації”. Слухачі мали можливість поглибити своє розуміння стандартних методик BLS, а також ознайомитися з деякими альтернативними варіантами застосування базових технік серцево-легеневої реанімації у складних та екстремальних умовах. Велике зацікавлення викликало ознайомлення з різними варіантами безпечного положення потерпілих, які можна застосовувати в ситуаціях “mass casualty management”.
Другого дня курсанти опановували основи ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. Оскільки ми віддаємо перевагу реалістичному підходу до тренінґів, декому зі слухачів на початку було складно подолати певний психологічний бар’єр перед інвазивними техніками. Але щира і доброзичлива атмосфера, яку ми завжди намагаємося підтримувати протягом занять, врешті-решт зробила своє… До кінця заняття кожен бажаючий зміг “похвалитися” успішно поставленим катетером, а дехто навіть двома.
Ми були приємно здивовані тим, що більше половини слухачів виявилися студентами-медиками. Щиро тішимося, що змогли допомогти нашим майбутнім колегам опановувати основи невідкладної допомоги. До зустрічі на наступних тренінґах!

facebook.com/hippokratua

Альбом світлин: ДЕНЬ ПЕРШИЙ (тисни сюди)

Альбом світлин: ДЕНЬ ДРУГИЙ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *