Завершення чемпіонату Донецької області (Шкільна волейбольна ліга)

17 квітня 2018 року на базі СК «Металург»  м. Бахмут зустрілися переможці зональних змагань – команди юнаків старшого та середнього віку. Кращі команди Донецької області виборювали право представляти область на Всеукраїнських змаганнях у червні.

Юні волейболісти 2004 року народження з перших хвилин демонстрували здатність до витривалості, подолання страху та вміння грати у великий волейбол.

Постійні тренування, гідна підготовка, велике бажання перемогти допомогли команді Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 посісти перше місце. Другими стали школярі НВК №1 Покровської міської ради, почесне третє місце вибороли юнаки Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, команда Маріупольської СШ №5 стала четвертою.

Ще більш цікавими виявились ігри юнаків 2001 року народження. Високий рівень підготовки спортсменів відчувався одразу. Напружені, але цікаві поєдинки спостерігали усі присутні. Рівень конкуренції спортсменів був дуже великим.

Команда   Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 продемонструвала високий рівень технічної майстерності та чудову фізичну форму. Юнаки були налаштовані лише на перемогу. Мрії збуваються! Золоті медалі, путівку до чемпіонату України отримали саме вони.

Срібними призерами чемпіонату Донецької області стали школярі Родинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради, бронзові медалі вибороли волейболісти Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Слов’янської міської ради. Донська ЗОШ I-III ступенів Волноваської районної ради стала четвертою.

Вітаємо всіх учасників з чудовим завершенням чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної
середньої освіти та бажаємо подальших перемог і значних спортивних досягнень.