Провінційні управи сестер служебниць Європи зустрілися у Польщі

10-16 березня 2019 року у Перемишлі (Польща) в реколекційному центрі «Еффата» сестер служебниць Непорочної Діви Марії відбувається зустріч провінційних управ Європи Згромадження СНДМ.

Учасницями зустрічі є: с. Софія Лебедович, Генеральна настоятелька з Генеральними дорадницями, Провінційні настоятельки з Провінційними дорадницями з України, Словаччини, Сербії та Польщі. Тема зустрічі: «Ідентичність, духовне розпізнання».

Мета зустрічі: нове відкриття  джерел харизми засновників, пізнання потреб та місій у різних провінціях Східної Європи та формування спільної візії на майбутнє.

Зустріч розпочалася 10 березня спільною Вечірнею з Чином прощення. У зустрічах, які відбулися під проводом о. Христофора Дирека, ТІ, директора центру духовості в Starei Wsi. Конференції проходять в атмосфері молитви першого тижня Великого посту. Сестри мають нагоду слухати, роздумувати, обмінюватися думками, дискутувати та шукати спільних рішень як краще послужити Богові, Церкві та сучасній людині. Для глибшої застанови над ідентичністю Згромадження та  кращого взаємного пізнання сестер з Європейських провінцій, отець запропонував провести три діалоги: із засновниками Згромадження, з його історією та із сучасною людиною, якій вони покликані служити. Провідною темою конференцій роздуми над духовним розпізнанням у сповненні своєї місії.

У другій частині зустрічі, яка відбуватиметься під проводом Преосвященного Владики Богдана Дзюраха, Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ сестри застановлятимуться над  потребами та викликами Церкви та місією Згромадження.

Сестри Служебниці

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *