З‘їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут …

З‘їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. – Цієї ночі ми розпочинаємо роботи з демонтажу шляхопроводу. А старт будівництва нового мосту плануємо в квітні.

До кінця року має бути здійснений великий обсяг робіт зі зведення цього об‘єкту. Для цього нам також потрібно знести частину цеху номер 5 заводу “Більшовик”. – Там буде побудована нова частина транспортної розв’язки.
За оцінками фахівців, роботи зі зведення нового шляхопроводу триватимуть 17 місяців. Загальна їх вартість – близько 1 млрд гривень. Це буде сучасний об’єкт транспортної інфраструктури столиці. Також на новому шляхопроводі облаштуємо і велодоріжки.

Сьогодні в Києві потребують ремонту понад 70 мостів та шляхопроводів, що перебувають в передаварійному стані. І ми поступово оновлюємо їх. Але на це потрібні колосальні кошти і час. Оскільки в утримання міської інфраструктури десятиліттями не вкладали грошей.

Щодо Шулявського шляхопроводу: Ми перепрошуємо за ті тимчасові незручності, які відчуватимуть кияни під час його ремонту. Але по-іншому такі масштабні роботи не здійснити. Роботи з реконструкції транспортної розв’язки триватимуть на перетині вулиць Вадима Гетьмана – Олександра Довженка та проспекту Перемоги.

Міська влада заздалегідь попередила, що Шулявський шляхопровід повністю перекриють в ніч на 17 березня. А рух транспорту на цей час буде організовано прилеглими вулицями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *