Третє загальнокомандне місце та низку нагород привезли наші стрибуни у воду …

Третє загальнокомандне місце та низку нагород привезли наші стрибуни у воду з відкритого кубку України

У Києві завершився відкритий Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В».

До змагань долучились представники дев’яти областей та збірна команда Польщі.

Так, у перший день хлопці та дівчата змагалися у синхронних стрибках з вишки. За результатами наш спортсмен Владислав Клімко та харків’янин Ілля Парака стали чемпіонами із сумою балів 259.02. Крім цього, на вишці у синхронних стрибках серед дівчат луганчанка Марія Середа та харків’янка Поліна Синиця також вибороли золото змагань із сумою 197.73.

У другий день відбулися змагання серед хлопців на трампліні 1 метр, де наш Владислав Клімко став другим (349.40).

Наступного дня на трампліні 1 метр серед юнаків «А» п’єдестал пошани зайняли луганчани: І місце – Ілля Трушин (475.70); ІІ місце – Нікіта Кривопішін; ІІІ місце – Антон Антонів (411.95).

Серед дівчат «А» на вишці відзначилась Вікторія Григоренко – ІІ місце (227.85), а на трампліні 3 метри синхрон юнаки «А/В» Владислав Клімко та Ілля Парака (Харківська область) стали чемпіонами з результатом 246.93.

У четвертий день Відкритого кубку України на трампліні 3 метри юнаки «А» луганчанин Нікіта Кривопишин став другим з сумою (460.90), а на вишці серед юнаків «В» наш Владислав Клімко здобув золото (401.50).

У п’ятий день серед хлопці на трампліні 3 метри у віковій групі «В» Владислав Клімко став бронзовим призером (381.50).

У підсумку команда Луганської області посіла третє загальнокомандне місце з сумою 1450 балів.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів: Тамару Токмачова, Ларису Афанасьєву, Ольгу Іваненко, Іллю Целютіна, Іллю Орєхова, Сергія Саковича та Григорія Бережка.