Не здаватися кремлівським солдатам-екстрасенсам

Джерело: EU vs Disinfo

Журнал Міноборони Росії розкриває військовий парапсихологічний потенціал

Часом розумієш, що пора збиратися і йти додому. Навіщо намагатися протистояти прокремлівській дезінформації і зловмисному впливу, якщо Росія тепер відкрито заявляє про свою здатність зламувати комп’ютери і підслуховувати розмови захищеними каналами зв’язку, використовуючи метод контролю свідомості? Полковник Микола Поросков розповідає про це в лютневому випуску (ми подумали було, що це число від 1 квітня, але ні) «Армейского сборника», щомісячного журналу Міністерства оборони Росії, який публікує статті дослідницького та дискусійного характеру. В середині 80-х років радянські військові розробили концепцію «метаконтакт», яка відтоді успішно використовувалася в умовах бойових дій у Чечні:

Людина, що володіє технологією метаконтакту, може вести, наприклад, невербальний допит. Вона «наскрізь» бачить взятого в полон солдата супротивника: що це за людина, які у неї слабкі та сильні сторони, чи піде вона на вербування. Достовірність допиту практично стовідсоткова. Від нього неможливо «відкрутитися».

Полковник Поросков розповідає, що спочатку метод було випробувано на дельфінах, яких зрештою вдалося підкорити волі російських військових. Але їхні амбіції простиралися набагато далі:

Більше того, метод виявився придатним для впливу на людей і навіть на техніку. Зусиллям думки можна, наприклад, збивати комп’ютерні програми, спалювати кристали в генераторах, підслуховувати розмову або порушувати теле- і радіопередачі, комунікації.

Успіхом завершилися такі експерименти, як прочитання документа, що лежав у сейфі, навіть якщо він був написаний іноземною мовою, якою ми не володіємо; визначення осіб, що входять до терористичної мережі; виявлення потенційних кандидатів у терористичні угруповання.

Отже, ось перед нами Росія, яка може прочитати думки і скомпрометувати, наприклад, виборчий процес, використовуючи надсекретні парапсихічні надздібності? Кремлівські воїни психічного фронту! Можливо, саме це мав на увазі кремлівський помічник Владислав Сурков, коли писав, що «Росія втручається в мозок» західного суспільства? Бійтеся, бійтеся більше!

Наразі в Росії стаття полковника Пороскова є приводом для глузувань. Опублікована вона була в лютому і не викликала тоді багато шуму. Лише на початку квітня – не першого числа – сайт РБК опублікував витяги зі статті, змусивши Росію офіційно оголосити твір полковника «лженаукою» або, користуючись науковим терміном представника Російської академії наук, «нісенітницею».

У зв’язку зі статтею Пороскова Міністерство оборони Росії ініціювало розслідування. Навіть головний реактор «Армійського збірника» зняв із себе відповідальність за статтю і підкреслив, що викладена в ній інформація не відповідає офіційній позиції Збройних сил Росії. Та все ж це не завадило йому дозволити доброму полковнику продовжувати просторікувати про «війни майбутнього» в амбітній і слабо підкріпленій доказами серії статей. Всі наведені цитати взято із другої частини серії. У третій ми дізнаємося про можливості США управляти кліматом. Перша частина серії присвячена зброї несмертельного ураження. Полковник Поросков підкреслює, що з 50-х років США ставили експерименти за участю метеорологічної зброї з катастрофічними наслідками:

Обізнані фахівці нічим іншим не можуть пояснити природні катаклізми в Росії, Китаї, Західній Європі, на Гаїті: посухи, пожежі, землетруси та повені, бурі в магнітосфері, удари блискавки, геофізичні явища …

Ми бачимо, що опуси полковника Пороскова живлять практично всі можливі теорії змов: транснаціональні корпорації використовують вакцини для скорочення кількості населення; поширення чуми через отруєння колодязів; США в іоносфері експериментують з мікрохвильовою зброєю, здатною виробляти смертельну плазмоїдну блискавку, яка може вдарити в будь-якій точці планети.

Раптом це вже перестало бути смішним. Через поширення дезінформації про вакцинацію помирають діти. Теорія про хіміотраси – це не жарт. Міф про поширення чуми через отруєні колодязі має глибоке антисемітське коріння.

Серія статей полковника Пороскова матиме продовження – принаймні, про це сказано в його останніх статтях. І, товаришу полковнику, ми дійсно з нетерпінням чекаємо четвертої частини в наступному місяці. Ми сподіваємося, що ви зможете докладніше розповісти про те, як Росія використовує чаклунство в оборонних цілях!

Джерело: EU vs Disinfo

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *