Українці Австралії яскраво представили Україну на мультикультурному фестивалі Pako Festa 2019

Українці Австралії  представили Україну на багатонаціональному фестивалі  Pako Festa 2019 у Джилонгу (штат Вікторія, Австралія).

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Австралії у Facebook.

“Українці Австралії відзначають черговий успіх на мультикультурному фестивалі Pako Festa 2019 у Джилонгу. Чудовий виступ, сповнений яскравого українського духу, приголомшливого танцю та видатної української гордості. Дякуємо танцювальному колективу “Легенда” і українській громаді за підтримку”, – йдеться у повідомленні.

https://www.youtube.com/embed/VO2SS7J7Qk4

Як зазначається на сайті фестивалю, Pako Festa заснований у 1983 році з метою відзначити різноманіття культурних спільнот Джилонга. Щороку його популярність зростала, і у 2017 році участь у параді взяли 5 тис. учасників, ще 10 тис. виконавців виступали на кількох сценах, а відвідуівчами стали 100 тис. осіб. Сьогодні фестиваль є найбільшим у штаті Вікторія безкоштовним громадським заходом, що представляє культуру і мистецтво різних громад та висвітлює надзвичайний внесок особсистостей, культурних груп і мультикультурних спільнот у життя Джилонга і Австралії загалом.

Гасло фестивалю у 2019 році: «Одна вулиця. 43 культури». У програмі заходу – вуличний парад, виступи творчих колективів, страви національної кухні, майстер-класи, виставки, родинні розваги.

За даними Вікіпедії, Джилонг – друге за величиною місто в австралійському штаті Вікторія. У місті та околицях проживають кілька тисяч українців.

Фото: сторінка Lehenda Ukrainian Dance Company у Facebook

Відео: Nadia Tkaczuk

Джерело: ukrinform.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *