Маніпуляція: Очільник американської делегації в Криму засудив дії НАТО у Чорному морі

Пропагандистські ЗМІ Росії поширюють заяви чергової делегації в анексованому Криму, яка нібито висловлює думку міжнародної спільноти. Цього разу це американська делегація, яка стверджує, нібито дії НАТО у Чорному морі викликають стурбованість. Брюс Гегнон, якому належать ці слова, і який вважається одним із організаторів такої поїздки до Росії і окупованого Криму, також відомий іншими заявами. Зокрема про те, що в Україні у 2014 році відбувся переворот, спонсорований США, що у трагедії 2 травня 2014 в Одесі винні українські нацисти, і т.ін. Як і решта іноземних «делегацій» в Криму, вони не є офіційними, а заяви від такого штибу туристів не є офіційною позицією країни чи міжнародних організацій.

Скріншот Ukraina.ru

Скріншот ria.ru

Засновника організації «Глобальна мережа проти зброї і ядерної сили в космосі» Брюса Гегнона російські ЗМІ називають главою американської делегації, що приїхала до окупованого Криму.

Зокрема, Гегнон заявив, що «нас дуже турбують морські військові кампанії НАТО, які проводяться у Чорному морі. Ми спостерігаємо, як США поступово відходять від положень численних договорів, укладених із Росією. Це дуже небезпечна зарозумілість. Ми бачимо, як США заявляють, що хочуть домінувати у світі і в космосі». Також він заявив, що США не зацікавлені у мирі.

Водночас приїжджа делегація промарширувала із прапором «Ні НАТО» під час першотравневого параду в Сімферополі. А також відзначилася низкою інших заяв на зразок: «кримчани щасливі і дійсно в результаті референдуму отримали те, за що вони голосували», «у США «демонізують» Росію», «санкції з Росії і Криму повинні бути зняті».

Скріншот opednews.com

Скріншот @Bruce_Gagnon

Скріншот space4peace.blogspot.com

Американський активіст Брюс Гегнон, окрім своїх поглядів щодо України, співзвучних російській пропаганді, також відомий переконаннями, ніби США готуються розв’язати війну в космосі, за трагедією 9 вересня 2001 року в Нью-Йорку стоїть американський уряд та загалом підтримує низку конспірологічних теорій змови.

Наприклад, у своїй статті про ситуацію в Україні Гегнон пише : «США-НАТО продовжують загрожувати Росії широкомасштабною війною в Україні. Росії практично кажуть, що вона повинна прийняти наступ, підтримуваний США-НАТО на сході України. Росія повинна перестати підтримувати східні сили самооборони або очікувати на щось ще більше від західної стратегії напруги».

Окреме місце активіст присвячує одеській трагедії 2014 року, поширюючи заяви, ніби у смерті людей винними є українські неонацисти, яких продовжують підтримувати і український, і американський уряди.  

Скріншот unn.com.ua

Подібні делегації вже відвідували окупований півострів. З огляду на це посольство США в Україні робило заяву, що «делегація жодним чином не пов’язана із урядом США», а Сполучені Штати «неухильно на боці України в боротьбі з російською агресією».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *